Díky celoživotním zkušenostem s výrobou vysoce kvalitního skla a dlaždic spojili Dr. Pino Bisazza a Andrea Di Giuseppe své nejvášnivější a nejoddanější kolegy v roce 2000 do skupiny TREND. Tito vizionářští obchodní vůdci vybudovali společnost s více než 700 zaměstnanci napříč po celém světě. Trend navazuje na prestiž benátské sklářské školy Angela Orsoniho a pro budoucnost vytváří dědictví, které spojuje italskou uměleckou tradici sahající do 19. století, úctu k přírodním zdrojům a inovativní technologie s dynamickou kreativitou nejslavnějších návrhářů, architektů a současných umělců

Od svého založení v roce 2000 se skupina TREND za velmi krátkou dobu stala lídrem ve výrobě vysoce kvalitních materiálů, především mozaiky barevného skla, benátského smaltu a umělých kamenných povrchů. V současné době klade TREND důraz na ekologické postupy, a proto se pyšní hodnocením „zelená společnost“.

 

Kolekce mozaiky Trend

Vitreo lze instalovat na horizontální nebo vertikální plochy, do vnitřních i venkovních prostor. Vhodná do vlhkých prostor-sprchy, bazény, sauny, fasády domů.

Barevná rozdílnost mezi jednotlivými dílky dává povrchu univerzální vzhled. Průsvitný efekt se hodí pro složité aplikace, kde jas a průhlednost hrají klíčovou roli, zejména při podsvícení.

 

Tuto mozaiku lze instalovat na podlahu nebo na svislý vnitřní či vnější povrch. Může být použit ve vlhkých oblastech, jako jsou sprchové vaničky nebo bazény.​

 

Feel lze instalovat na podlahu nebo na svislý vnitřní či vnější povrch. Může být použit ve vlhkých oblastech, jako jsou sprchové vaničky nebo bazény.

Hexagony lze instalovat na podlahu nebo na svislý vnitřní či vnější povrch. Může být použit ve vlhkých oblastech, jako jsou sprchové vaničky nebo bazény.

Aureo se vyrábí na nové automatizované výrobní lince v italském Vivaru. Byl vyvinut speciálně pro ozdobu Mecca Clock Tower v Saúdské Arábii, kde bylo použito 13 000 m2.

Karma se používá převážně pro obklady stěn, ale může být rovněž použita ina podlahy s nízkým provozem. Ručně vyráběný produkt s přirozeně vlnitým povrchem.

Jako interpretace karmského skla je Liberty vhodný na obklad stěn v interiéru i exteriéru. Jako řemeslný produkt se vyznačuje mírnými symetrickými nedostatky.

Jako interpretace karmského skla je Metropolis vhodný na obklad stěn v interiéru i exteriéru. Jako řemeslný produkt se vyznačuje mírnými symetrickými nedostatky.

Jako interpretace karmského skla Subway vhodný na obklad stěn v interiéru i exteriéru. Jako řemeslný produkt se vyznačuje mírnými symetrickými nedostatky.

Tato kolekce je kombinací nejlepších materiálů, které máme. Ať už si přejete silný žilnatý efekt nebo hladký a sofistikovaný vzhled, tento materiál představuje nejlepší sklo, kterého lze dosáhnout.

 

Kolekce Immense ™ odráží vášeň přírody s designem inspirovaným shlukem listů. Rostlinná tkanina se zářivými odstíny vizuálně vytváří husté tkaní, které dodává relaxační atmosféru.

Umělecká mozaika vytvořená ručním řezáním každého dílku, což umožňuje plynulému navazování křivek a dosažení tak přirozených linií.

TREND nabízí různé umělecké, ručně vyráběné mozaiky v různých barvách.

Umělecká mozaika vyrobená poloprůhlednými mozaikami, obohacená smaltem a aventurinovým kamenem. Vlastní barvy a velikosti jsou k dispozici na vyžádání.

Kolekce inspirovaná ozdobným vyšíváním našich babiček. Perfektní pro vytvoření sofistikovaných kompozic.

Sbírka zrozená z interpretace historického benátského Murrine, vytvářející vzácná a jedinečná umělecká díla.

Kolekce Wallpaper může být instalována na podlahu i jako obklad stěn v interiéru i exteriéru. Je rovněž vhodná pro vodní aplikace, jako jsou sprchy a bazény.

Kolekce terrazzo je rafinovanou směsí recyklovaného skla, žuly, křemene, křemence a porcelánu. Naše desky jsou vysoce odolné, snadno se udržují a jsou odolné vůči skvrnám. Tloušťka 6,6 mm.

Pro vytvoření naší kolekce terrazzo La Veneziana využíváme naši historickou slévárnu skla Orsoni Venezia v Benátkách, která stále vyrábí mozaiku tak, jak se to dělalo před více než stoletím.

Kolekce Trascenda jsou vysoce odolné desky, které se snadno udržují a jsou odolné vůči skvrnám. Jsou k dispozici pro víceúčelové použití a širokou škálu aplikací.

Mozaika Aquatica může být instalována na podlahu nebo jako obklad stěn v interiéru či exteriéru. Je obzvláště vhodná pro bazény.