Agentura Cool Interior s.r.o. je mladá a dynamicky se rozvíjející firma s dlouholetými zkušenostmi na mezinárodním trhu. Naše činnost je zaměřena na podporu distribuce obkladů a dlažeb, mozaiek, sanitárních výrobků, vodovodních baterií a koupelnového nábytku zastupovaných výrobců. Vše v nejvyšší kvalitě, jedinečném designu a originálním stylu, který je vlastní značce Made in Italy. Na českém a slovenském trhu zastupujeme přední italské výrobce, lídry s celosvětově významným postavením.

 

ITALSKÝ DESIGN PRO LUXUSNÍ BYDLENÍ

Profilujeme se technickou znalostí produktů, klademe důraz na nové technologie, měnící se trendy i spotřebitelské požadavky. Zajišťujeme nepřetřžitý růst a pozici na trhu reprezentovaných brandů a zároveň přinášíme na český a slovenský trh ty nejlepší italské produkty.

What's Possible

S našimi výrobky můžete zrealizovat celou koupelnu od A do Z, vytvořit efekt „Damasco“ použitím skleněné mozaiky Trend a dodat Vašemu obývacímu pokoji či prestižní kanceláři luxusní nádech; pomocí protiskluzové dlažby Ragno si můžete vytvořit Vaše osobní spa či bazén a bazén můžete vydekorovat mozaikou Trend v bílém zlatě, jelikož právě Trend je jediným výrobcem mozaiky, který garantuje její použití i do tak náročných prostor, jako je bazén.

Nabízíme Vám však také možnost vytvoření obchodního centra s dlažbami Ragno (v ČR a na Slovensku máme již více než 5 referencí) nebo Vášeho showroomu – po celém světě je spousta společností, které k prezentaci společnosti na trhu používají naše materiály jako „Corporate Identity“. Možností je nespočet, stačí trocha představivosti, pokud však upřednostníte radu od nejlepších českých a slovenských architektů či designerů