Previous slide
Next slide

Fantini má stanovený jasný a ambiciózní cíl: inovace, design i technologie musí být v souladu, jako neoddělitelné prvky tvorby zaměřené na hledání dokonalosti v duchu přesvědčení, že inovace i těch nejmenších detailů mohou přispět ke zlepšení kvality života.

Nepostradatelnou součástí DNA značky Fantini je jednoznačně design, který je podpořen dlouholetými výrobními zkušenostmi a kdy výsledek vychází z týmového úsilí – od designérů, přes techniky až po management.

A tak vznikají vodovodní baterie, které dodávají vodě její nejlepší formu. Klasické vodovodní kouhoutky a sprchy s nejrůznějšími formami vypouštění vody.

Zaměstnanci i rodina Fantini, ti všichni tvrdě pracují na šíření povědomí o kvalitě italského produktu, a právě díky nim putují jejich výrobky z tohoto malého města, které je někdy těžké najít i na mapě do celého světa – od italského jezera Lago d´Orta přes Sydney, Bombaj, Šanghaj, New York, Buenos Aires až po Kapské město.

Ke znače Fantini také neodmyslitelně patří projekt Aboutwater, který představuje partnerství mezi dvěmi předními společnostmi: Boffi a Fantini. Koncept partnerství je založen na vytvoření nové kolekce vodovodních baterií a sprchových systémů s moderním a elegantním designem, který vyniká svojí bezchybností. Aboutwater zahrnuje čtyři kolekce: AF/21 navržená japonským designérem Naoto Fukusawou, AL/23 která je prací italského architekta Piera Lissoniho, AK/25 která vznikla pod taktovkou jihokorejského designéra a architekta Paik Sun Kima a nejnovější kolekce AA/27 vytvořena Michaelem Anastassiadesem, celosvětově známým designérem kyperského původu působícím v Londýně.

KOLEKCE VODOVODNÍCH BATERIÍ FANTINI

Kolekce jedinečné sprchy a sprchové baterie, která nabízí několik možností vypouštění vody a barevných efektů.

Projekt s vysoce dramatickým prvkem: samostatně stojící sprcha Acquapura mění světlo ve vodu.

 

Acquatonica přetváří nejnovější technologie do čistých forem výrobků.

 

Sprcha Acquazzurra nabízí díky použití bílého a modrého osvětlení LED možnost měnění barvy vody.

“ar/38″ je kolekce robustních a originálních vodovodních baterií.

 

Moderní a jedinečné formy přináší kolekce Belvedere.

Kolekce Balocchi je hravá, jednoduchá a nabízí škálu živých i klasičtějších barvách.

Elegantní kolekce s důrazem na pečlivost a jedinečnost.

Každá část série Mare se odvolává na geometrickou formu oválného hranolu.

Moderní a nadčasové formy vodovodních baterií Milano vytvoří jedinečnou koupelnu.

Elegantní kuchyň doladí sofistikovanost baterie Riviera do detailu.

Vysoká propracovanost skla Murano ve zlatě a stříbře s geometrickými tvary.