Kariéra

Jsme mladá a dynamická osobnost s vynikající angličtinou či italštinou a máte zájem pracovat v mezinárodním prostředí? Zašlete Váš životopis na info@coolinterior.cza posilněte náš tým. Nabízíme množství zajímavých projektů, příjemné pracovní prostředí a spolupráci s nejvýznamnějšími italskými firmami v odvětví.

Hledáme také architekty a interiérové designéry.

Pro bližší informace zašlete Váš životopis na info@coolinterior.cz

Sales Manager

Do našeho kolektivu hledáme aktivního, samostatného obchodníka pro budování sítě obchodních kontaktů a péči o stávající klientelu pro Českou a Slovenskou republiku.

Náplň práce:

  • Aktivní získávání nových odběratelů v segmentu středních a velkých firem
  • Péče o stávající zákazníky
  • Zvyšování obratu ve svěřeném regionu
  • Upevňování silné pozice na trhu
  • Rozšiřování povědomí o službách společnosti
  • Reporting

Požadujeme:

  • Zkušenosti na pozici Sales Managera (v oblasti stavebních materiálů/designu výhodou)
  • Anglický jazyk na výborné úrovni, znalost italského jazyka výhodou
  • Aktivní, flexibilní a motivovanou osobnost orientovanou na dlouhodobý výsledek
  • Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti, schopnost zaujmout klienta
  • Přirozený obchodní talent
  • ŘP skupiny B podmínkou a vlastní vůz výhodou (aktivní řidič)
  • Min. SŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Zajímavou a motivující práci v malém mezinárodním kolektivu
  • Motivuící finanční ohodnocení
  • Odborný růst a dostatečný prostor pro Váš obchodní potenciál
  • Notebook a mobilní telefon
  • Nástup možný ihned