Novinky

Abitare

Ragno na veletrhu Cevisama 2019

Od 28. ledna do 1. února budou prezetovány keramické obklady a dlažby Ragno na mezinárodním veletrhu Cevisama ve španělské Valencii. Mezi prezentovanými kolekcemi bude Maiora, tenký velkoformát o rozměrech 120×120 a 120×240 cm, Realstone Slate, kamenem inspirovaná kolekce, Re_Solution, interpretace pryskyřice; Bistrot, efekt mramoru, Abitare, novodobé teraco a Woodspace, imitace dřevěných parket. Nabídka Ragno je rozšířena o tenké obkladové kolekce Cocciopesto a Texcem.

Maoira

New tendencies in the world of tiles

S podzimem každoročně přichází novinky v oboru keramických dlažeb a vybavení koupelen, které jsou představovány na mezinárodním veletrhu Cersaie v italské Bologni. Výrobci předvedli trendy pro následující rok a ukázali, že kreativitě se meze nekladou a stále je co objevovat.

logo-ragno

Pozvánka na veletrh Cersaie

Ty nejnovější novinky ve světe obkladů, žhavé koupelnové trendy, spousta inspirace na rozloze 156 000 m2. To je Cersaie, mezinárodní veletrh keramických (a dalších) obkladů a koupelnového nábytku. Nejdůležitější veletrh v oboru se koná ve dnech 24. — 28. září. Zařadíte se mezi 111 000 návštěvníků?

ragno_patina_017

Patina: 3 důvody proč se do ni zamilovat

Patina (Ragno) je neobvyklou kolekcí slinuté dlažby, která přepracovává efekty různých materiálů a může být instalována v interiérech i exteriérech. Ke kompletní představě všech možných interpretací této kolekce je nutno prvně prohlédnout fotoalbum, následně vidět dlažbu na živo a hlavně si ji osahat. Podívejme se nyní ale na tři hlavní přednosti dlažby Patina.

Ragno Candy

I obklady vzdávají holt létu

S prvním letním dnem představujeme dvě nové krásné kolekce od italského výrobce Ragno!

© Cool Interior • všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby