Efekt kamene: základ Vašeho projektu

Realstone Jerusalem

Efekt kamene je jedním z nejoceňovanějších textur používaných v architektuře nejen pro exteriér, ale i interiér. Poslední světové trendy hlásají dva směry – industriální, maskulinní interiéry a přírodní “green” prostory – přírodní kámen je pro oba trendy ideálním materiálem.

V porovnání s přírodním kamenem je keramická dlažba levnější a funkčnější variantou. Je odolná, kompaktní, snadno čistitelná a umožňuje vytvořit jedinečné efekty na podlaze i stěnách.

Kolekce Landscape od Ragno čerpá inspiraci z kamene a díky nejnovější technologii je jeho velmi reálnou napodobeninou. Kolekce vyčnívá minimalistickou estetikou a střízlivými přírodními barvami. Jedinečného efektu lze docílit kombinací formátů.

Milovníci přírodního kamene si oblíbí kolekci Stoneway Barge Antica. Vyrábí se ve třech barvách a pěti formátech, které jsou mezi sebou modulární. Tato kolekce je k dispozici v interiérové, exteriérové variantě a vyrábí se také v síle 2 cm.

Přírodní krása, přepych a elegance, to je kolekce Realstone, která věrohodně replikuje tři preciózní kameny: quartz, cardoso a jerusalem. Tři povrchy od jemného až po vysoce strukturovaný umožňují maximální využití v interiérech i exteriérech.

© Cool Interior • všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby